» Growcenter-Noord.nl » Kweekmedium » Canna Cocosslabs 
 Home  | Contact  |  Mijn account  |  Winkelwagen  |  Account aanmaken   
Snel zoeken
 

Gebruik trefwoorden om het artikel te vinden.
Uitgebreid zoeken
Producten
Modern Kweken
Kweektenten
Potten, Libra, Deense Bodem
Kweekmedium
Plantenvoeding
Biologisch/Organisch kweken
Watermanagement
Ventilatie
Geurbestrijding
Verlichting
Schakelborden
Meettechniek
Klimaatbeheersing
Electra
Folie
Constructiemateriaal
Beveiliging
Ongediertebestrijding
Stek- en Zaailingen
Steunmateriaal
Nabewerking
Transport en Opslag
Headshop
Overige

Bestsellers
Aanbiedingen
iDeal actie
Informatie
Contact
Linkpartners
Retouren
Betalingen
Verzending
Bezorging
Afhalen
Kweekschema's
Gebruiksaanwijzingen
Informatie en gebruiksaanwijzing OptiClimate
Veel gestelde vragen
Algemene voorwaarden

Canna Cocosslabs

Canna Coco substraat is een 100% organisch product met een gelijkmatige en fijne structuur, vrij van virussen, chemische toevoegingen en bodemziekten.
 Prijs: € 2,75       
 
  Product 8 van 30 in de categorie: Kweekmedium  
Voeg dit product toe aan uw favorieten Printvriendelijke pagina van Canna Cocosslabs Bekijk een PDF pagina van Canna Cocosslabs Stel ons een vraag over Canna Cocosslabs
Omschrijving
 

Cocos wordt de laatste jaren steeds vaker gebruikt in de professionele kweekwereld. Cocos is hierbij de vervanger van aarde en is in vele soorten te koop.

Het kweken op cocos heeft enige voordelen ten opzichte van kweken op aarde. Kokos is licht van structuur en heeft een laag soortelijk gewicht. Dit betekent dus veel minder sjouwwerk. Door de luchtige samenstelling geeft kokos de wortels van de jonge plantjes een betere toegang tot zuurstof in de pot, simpel omdat de cocos door zijn luchtigheid ook meer zuurstof kan bevatten. De cocos kan moeilijker te nat worden omdat het overtollige vocht makkelijk de plant via de bodem van de pot verlaat. Zou je dit met aarde teveel doen dan zou er te weinig zuurstof in de bodem overblijven en de wortelgroei doen stagneren. Nog een voordeel van het kweken op cocos is dat cocos de PH waarde buffert door de aanwezigheid van mineralen in de vezel.

De plant groeit het beste op cocosmet een ph van om en nabij de 6. De voordelen van het medium kokos zijn dus de moeite waard te overwegen het een keer te proberen, of te combineren met grond. Het kokos kan meerdere oogsten mee maar dan moet je de ph en ec wel goed in de gaten blijven houden. Een eerste oogst zal de ph door de buffercapaciteit redelijk constant blijven. Na deze kweek de cocos goed doorspoelen en vervolgens de ph waarde van het voedingswater op een constante van 6 houden en de ec volgens voorschrift van de fabrikant.
De kweek methode komt overeen met de methode die is beschreven over kweken op grond met een paar verschillen.

  • meteen voeding volgens schema fabrikant aan het gietwater toevoegen. Cocos buffert wel maar heeft geen voedingswaarde.
  • Bij het zetten van de stekken meteen een halve liter water met voeding en wortelstimulator geven om de cocos niet het vocht rondom de stek weg te laten nemen.
  • Je mag meer water geven (na de eerste week) zodat er een percentage onder uit de potten loopt dit wordt ook wel een drain genoemd. (hierdoor kun je ook makkelijker spoelen)
  • Je planten zullen gemiddeld iets sneller oogstklaar zijn, door het iets droger kweken.
Aanverwante producten 

Grodan Startblokken

Grodan Startblokken

Grodan Startblokken
Steenwol is licht, compact en relatief goedkoop. Het heeft een ...
  Grodan Startblokken
Hydrokorrels

Hydrokorrels

Hydrokorrels

Er zijn kleikorrels en kleikorrels. Deze kleikorrels zijn ...

  Hydrokorrels

Plagron Bio-Supermix 10 liter

Plagron Bio Supermix bevat o.a. levende schimmels en bacteriën, ...

  Plagron Bio-Supermix 10 liter
Klanten kochten het volgende hierbij

Waterton 100 liter Zwart

Waterton 100 liter Zwart

Waterton 100 liter Zwart
Thyleenslang 25 mm per meter

Thyleenslang 25 mm per meter

Thyleenslang 25 mm per meter
Gatenprikker 2,5 mm Irritec blauw

Gatenprikker 2,5 mm Irritec blauw

Gatenprikker 2,5 mm Irritec blauw

Vanwege de omvang en het gewicht van Aarde, Cocos, Slabs, Perliet en Lavasteentjes, lenen deze producten zich slecht voor verzending per TNT-Post. Wij raden u daarom aan deze producten af te halen of tegen een vergoeding persoonlijk te laten bezorgen. Als u hierover vragen heeft of overleg wenst, dan verzoeken wij u beleefd contact met ons op te nemen.


Geen Kweekmedium gevonden die u zocht? Probeer: canna cocosslabs 
Laatst Bekeken
01. Canna Cocosslabs
02. Geldtelmachine
03. Mapito 80 liter
04. Stekker Geaard
05. Gripzakjes Pond
06. Potten 13x13x13
07. Zakmicroscoop
08. Ikabanaschaar
Login
Email


Wachtwoord:


(wachtwoord vergeten?)

Een nieuwe klant?

Maak gratis een account aan bij
Nieuwe artikelen
Top Shield Pro Reflector
Top Shield Pro Reflector
€ 119,95

laatste week
laatste maand
Top Shield Pro Reflector
Best verkocht
01 - Grodan Steenwolblokjes 4x4
02 - Grodan Startblokken
03 - Canna Terra Prof. 50 liter
04 - Special Mix Gold Label 50 liter
05 - Grodan Slabs 1 meter 15 x 7,5


RSS Feed Growcenter-Noord.nl
Copyright © 2001-2012 Growcenter-Noord
K.v.K. Amsterdam 53416600