» Growcenter-Noord.nl » Plantenvoeding » Hy-Pro » Hy-Pro PH- 1 liter 
 Home  | Contact  |  Mijn account  |  Winkelwagen  |  Account aanmaken   
Snel zoeken
 

Gebruik trefwoorden om het artikel te vinden.
Uitgebreid zoeken
Producten
Modern Kweken
Kweektenten
Potten, Libra, Deense Bodem
Kweekmedium
Plantenvoeding
  Advanced Nutrients
  Aptus voeding
  B'cuzz (Atami)
  B.A.C
  Bio Nova
  BioBizz
  BioCanna
  Biogreen
  Canna voeding
  Dutch Pro voeding
  Ecolizer
  Gold Label Nutrients
  Hesi Plantenvoeding
  House & Garden
  Humboldt Nutrients
  Hy-Pro
  Plagron
  Overige Voeding
Biologisch/Organisch kweken
Watermanagement
Ventilatie
Geurbestrijding
Verlichting
Schakelborden
Meettechniek
Klimaatbeheersing
Electra
Folie
Constructiemateriaal
Beveiliging
Ongediertebestrijding
Stek- en Zaailingen
Steunmateriaal
Nabewerking
Transport en Opslag
Headshop
Overige

Bestsellers
Aanbiedingen
iDeal actie
Informatie
Contact
Linkpartners
Retouren
Betalingen
Verzending
Bezorging
Afhalen
Kweekschema's
Gebruiksaanwijzingen
Informatie en gebruiksaanwijzing OptiClimate
Veel gestelde vragen
Algemene voorwaarden

Hy-Pro PH- 1 liter

Voor een gebalanceerde voeding en potgrond zijn twee zaken essentieel, namelijk de EC-waarde en de pH-waarde. Planten stellen dan ook eisen aan het gietwater. De kwaliteit van het gietwater is van belang voor een stabiele groei. Ook hardheid speelt mee. Water met betrekkelijk veel Calcium- en Magnesiumionen noemt men hard water. Hard water is schadelijk voor zuurminnende gewassen.

De EC-waarden zijn de waarden voor de elektrische geleiding van water. Als het zoutgehalte van water hoog is, dan is het EC-cijfer ook hoog. De zoutconcentratie in de plant moet altijd hoger zijn dan daarbuiten. Want water beweegt zich van een laag naar een hoog zoutgehalte en dus richting plant.

De zuurgraad van water drukken we uit in pH. Dit staat voor de concentratie van ionen in het water. Hoe lager het pH gehalte is, hoe zuurder het water is. Met een pH-waarde van zeven is grond neutraal, daaronder zuur en daarboven basisch. Voor de meeste potplanten is een pH-waarde tussen de 5,5 en 6,0 wenselijk. Nog belangrijker is dat de waarde niet schommelt maar stabiel blijft. Want als de pH waarde schommelt dan schommelt ook de hoeveelheid voedingsstoffen die de plant opneemt en dat is te zien aan de groeiwijze.

De ideale zuurgraad (pH-waarde) van gietwater voor sierplanten is tussen de 5,5 en 6,0. Het product HY-PRO PH- helpt uw planten om deze ideale waarden te bereiken en om ze stabiel op dit niveau te houden.

 Prijs: € 6,00       
 
  Product 16 van 16 in de categorie: Hy-Pro
Voeg dit product toe aan uw favorieten Printvriendelijke pagina van Hy-Pro PH- 1 liter Bekijk een PDF pagina van Hy-Pro PH- 1 liter Stel ons een vraag over Hy-Pro PH- 1 liter
Aanverwante producten 

Hy-Pro Aarde 1 Component 1 liter

Hy-Pro Aarde 1 Component 1 liter

Hy-Pro Aarde 1 Component 1 liter

Sierplantenkwekers die tijdens de hele kweekperiode ...

  Hy-Pro Aarde 1 Component 1 liter
Hy-Pro Steenwol A&B 10 liter

Hy-Pro Steenwol A&B 10 liter

Hy-Pro Steenwol A&B 10 liter

De meeste kweekbodems bevatten onvoldoende voedingsstoffen en ...

  Hy-Pro Steenwol A&B 10 liter
Hy-Pro Aarde 1 Component  5 liter

Hy-Pro Aarde 1 Component 5 liter

Hy-Pro Aarde 1 Component  5 liter

Sierplantenkwekers die tijdens de hele kweekperiode ...

  Hy-Pro Aarde 1 Component  5 liter
Klanten kochten het volgende hierbij

Schaar D. Peres Solingen

Schaar D. Peres Solingen

Schaar D. Peres Solingen
Maatkan 100 ml

Maatkan 100 ml

Maatkan 100 ml
PH 7.0 Callibratievloeistof 50ml

PH 7.0 Callibratievloeistof 50ml

PH 7.0 Callibratievloeistof 50ml

Planten die buiten hun natuurlijke omgeving opgroeien, hebben niet genoeg aan potgrond en water. Ze kunnen wel wat extra voedingsstoffen gebruiken. Voor een mooie compacte groei en een uitbundige bloei, levert HY-PRO een unieke serie producten. Ze zijn ontstaan vanuit intensief onderzoek en vijftien jaar kweekervaring

Waar de meeste plantenvoeding slechts ingrediënten voor een bepaalde levensfase van planten biedt, levert HY-PRO producten voor de totale levensduur. De ingrediënten in onze producten brengen planten in evenwicht en bevorderen het vermogen om selectief ionen (zoutconcentraten) op te nemen.

HY-PRO wordt alom gewaardeerd om de uitzonderlijke  kwaliteit en gebruiksgemak van de producten. Onze formule is dan ook gebaseerd op eenvoud. Alles wat planten aan voeding nodig hebben, zit waar mogelijk in één product.


Geen Hy-Pro gevonden die u zocht? Probeer: hypro ph liter 
Laatst Bekeken
01. Hy-Pro PH- 1 liter
02. Hy-Pro Aarde 1 Component 1 liter
03. Hyper Torch aansteker
04. Hygrostaat
05. Hydrokorrels
06. Hydro Nutrilon A&B 5 liter
07. Hydro Nutrilon A&B 10 liter
08. Hydro Nutrilon A&B 1 liter
Login
Email


Wachtwoord:


(wachtwoord vergeten?)

Een nieuwe klant?

Maak gratis een account aan bij
Nieuwe artikelen

Dimlux Temperatuur Sensor
€ 32,50

laatste week
laatste maand
Best verkocht
01 - Hy-Pro PH- 1 liter
02 - Hy-Pro Steenwol A&B 5 liter
03 - Hy-Pro Wortelstimulator 1 liter
04 - Hy-Pro Aarde 1 Component 20 liter
05 - Hy-Pro Wortelstimulator 0.25 liter


RSS Feed Growcenter-Noord.nl
Copyright © 2001-2012 Growcenter-Noord
K.v.K. Amsterdam 53416600